ÇOCUKLAR İÇİN GRUP DERSLER


Merve Kaplan Asistan Egitmen
1993 Gaziantep doğumluyum.1996 yılında Antalya’nın Belek beldesine yerleştik.Bu sayede golf ile tanışma şansını yakaladım.
Golf kariyerime 2004 yılında Antalya National Golf Kulübün’de Yıldızlar Ligine yönelik oyuncu yetiştirme kursunda başladım.2 sene ara verdikten sonra 2007-2008 yılında National Golf Kulübü’nü temsil etmek üzere turnuvalara çağrıldım.
2007 yılında ilk turnuvama İstanbul Kemer Golf Kulübünde katıldım.
2012 yılına kadar Türkiye Golf Federasyonu tarafından yapılan çeşitli turnuvalarda bulundum ve bu turnuvalarda birçok başarı elde ettim.
2016 -2017 mezunu olarak  Gazi Üniversitesinde eğitimimi tamamladım.
2016 yılında Türkiye Golf Federasyonu’nun açtığı golf antrenörlük kursuna katılarak yardımcı antrenör oldum..
2015 Yılında Ankara Golf Kulübünde antrenör olarak çalışmaya başladım. 2015 Haziran ayından itibaren çocuk programında yardımcı antrenör olarak çalışmalar yapmaktayım.
2016 Yıldızlar Ligi Türkiye Golf Federasyonu tarafından gerçekleştirilen turnuvalarda  Ankara Golf Kulübü’nün  Genç,Yıldız ve Minik Takımına turnuvalarında yardımcı antrenör olarak eşlik ettim.
2016 yılı kapsamında Antalya’da düzenlenen golf eğitim kamplarında yer aldım, golf eğitiminde  tecrübeler edindim.
Türkiye Golf Federasyonu’nun Ankara Ahlatlıbel Golf Tesisleri ve Ankara Golf Kulübü’nde çocuk programında ders vermeye devam ediyorum. Bir çok çocukları golf ile tanıştırdım ve küçük golfçüler kazandırdım.